Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki progresywne

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. Proclear Multifocal, 3 szt.
  71,00 zł
  Proclear Multifocal to miękkie multifocalne soczewki kontaktowe miesięcznej wymiany o 62% uwodnieniu do noszenia dziennego. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 2. AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL, 6 szt.
  160,00 zł

  Uwaga Zamówienia złożone po 20.12.2017 będą realizowane po Nowym Roku.

  Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska? Soczewki AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL ułatwiają widzenie na wszystkie odległości. Czytanie, pracę przy komputerze, prowadzenie samochodu. Optymalizuje widzenie bliskie oraz pośrednie bez ograniczenia widzenia na dalsze odległości. Sprzedawane po 6 sztuk. Czas dostawy na magazyn do tygodnia.

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień
 3. AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL, 3 szt.
  89,00 zł

  Uwaga Zamówienia złożone po 20.12.2017 będą realizowane po Nowym Roku.

  Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska?

  AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL ułatwia widzenie na wszystkie odległości.

  Czytanie, pracę przy komputerze, prowadzenie samochodu.

  Optymalizuje widzenie bliskie oraz pośrednie bez ograniczenia widzenia na dalsze odległości.

  Sprzedawane po 3 sztuki!

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień
 4. DAILIES AquaComfort Plus Multifocal, 30szt.
  120,00 zł

  Najnowsze jednodniowe soczewki multifokalne firmy Alcon dla osób 40+. Szczególnie polecane osobom odczuwającym suchość oczu albo alergikom. Wygoda, komfort i higiena soczewek jednorazowych. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Dostępne na bieżąco

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Kompleksowa oferta soczewek progresywnych

Coraz większa liczba osób we współczesnym świecie ma problemy ze wzrokiem. Powodów takiego stanu rzeczy jest całe mnóstwo. Począwszy od częstej pracy przy komputerze, a skończywszy na niezdrowej diecie, czy zanieczyszczonym środowisku naturalnym. Jeśli Twoje oczy potrzebują soczewek kontaktowych – naprawdę dobrze, że odwiedziłeś naszą stronę internetową. To właśnie u nas możesz zakupić najwyższej jakości soczewki kontaktowe progresywne (multifocalne). Będą one z powodzeniem Tobie służyły nawet przez dłuższy okres.

Zapraszamy do bardziej szczegółowego zaznajomienia się z naszą kompleksową ofertą. Całe mnóstwo informacji odnośnie konkretnych produktów znajduje się na tej stronie online. Nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie soczewki kontaktowe progresywne (multifocalne) z przeznaczeniem zarówno jednodniowym, jak i nawet miesięcznym. Dlatego też jesteśmy pewni, że z naszą pomocą wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla swoich oczu. Również na naszej stronie są dostępne opinie osób, które już skorzystały z konkretnych soczewek. Możesz wziąć je pod uwagę, dzięki czemu zapewnisz sobie gwarancję najlepszego wyboru.

Zalety soczewek kontaktowych progresywnych

Paleta dostępnych u nas produktów, w sposób systematyczny poszerza się. Dzięki czemu możesz na bieżąco korzystać z aktualnych trendów w tej kategorii. Kontaktując się z naszym biurem sprzedaży i obsługi klienta, z pewnością uzyskasz wszystkie interesujące Cię informacje, dotyczące zarówno naszego przedsiębiorstwa, jak i oferowanych przez nas produktów. Do każdego, naprawdę bez żadnego wyjątku klienta podchodzimy w sposób w pełni indywidualny, zapewniając tym samym w pełni kompleksową pomoc.

Nie boimy się nawet najbardziej wymagających osób, które szukając najlepszych soczewek kontaktowych progresywnych (multifocalne). Na przestrzeni lat naszej działalności, realizowaliśmy zamówienia dla wielu osób. Dlatego też, jesteśmy pewni, że także Twoje potrzeby i wymagania zostaną w pełni zaspokojone. Sprawdź nas już dziś i dołącz do grona w pełni zadowolonych z naszych usług klientów – zapraszamy!

Soczewki kontaktowe progresywne

Mamy soczewki dla Ciebie!

Stały rozwój technologii sprawia, że nie stanowi najmniejszego problemu dobranie odpowiednich soczewek dla osób z presbiopią. Nasi klienci bardzo często pytają o taką możliwość, dlatego też odpowiadamy, że nie stanowi to dla nas żadnego problemu! Jesteśmy bardzo elastyczni w naszej działalności, jednak ową cechę zawsze łączymy z naprawdę wysoką jakością zarówno produktów, jak i naszej obsługi klienta. Wierzmy, że tylko w ten sposób możemy budować długofalowe relacje z naszymi klientami, czego mamy mnóstwo potwierdzeń.

Postaw na swobodę wyboru

Sprzedawane przez nas soczewki kontaktowe progresywne (multifocalne), są dostępne w różnych wariantach. Oznacza to w praktyce, że dany produkt może być wykorzystywany przez określony czas. Może to być okres, od jednego dnia, aż do nawet miesiąca! Tak szeroka gama soczewek zapewnia pełną swobodę wyboru dla Ciebie. Jeśli nie wiesz, lub zastanawiasz się, co należy wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Z pewnością nie zostawimy Cię z tym pytaniem samego. Zawsze możesz liczyć na nasze w pełni profesjonalne wsparcie.