Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL, 6 szt.

Więcej widoków

AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL, 6 szt.
179,00 zł

Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień

Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska? Soczewki AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL ułatwiają widzenie na wszystkie odległości. Czytanie, pracę przy komputerze, prowadzenie samochodu. Optymalizuje widzenie bliskie oraz pośrednie bez ograniczenia widzenia na dalsze odległości. Sprzedawane po 6 sztuk. Czas dostawy na magazyn do tygodnia.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL, 6 szt.

Ostre, dokładne widzenie z każdej odległości

Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska?

W pewnym wieku ten problem dotyka każdego. Czytając gazetę lub patrząc na ekran komputera w pewnym momencie zauważysz, że słowa i obrazy stają się nieostre. Jeżeli zbliżasz się do 40 roku życia, to jest to całkiem normalny stan, który związany jest z wiekiem i nazywa się prezbiopią.

Co to jest prezbiopia (starczowzroczność)?

Z wiekiem tracimy zdolność ostrego widzenia przedmiotów z bliska, na przykład w trakcie czytania gazety, tekst staje się zamazany. Widzenie pośrednie, na przykład podczas pracy przy komputerze, także jest zniekształcone. Takie zjawisko to właśnie jest prezbiopia.

Soczewki wieloogniskowe lekarstwem na starczowzroczność

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL to nowatorski sposób wyeliminowania tych niedogodności. Nowe soczewki ułatwiają widzenie na wszystkie odległości. Optymalizują widzenie bliskie i pośrednie, bez ograniczania widzenia do dali. Umożliwiają zarówno czytanie, pracę przy komputerze jak i prowadzenie samochodu.
Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek kontaktowych.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość sztuk w opakowaniu 6
BC 8.6
Średnica 14.2 mm
Cylinder Nie
Nie
Dodatek do bliży Nie
Kolor (wzór) Nie
Dk/t 138
Uwodnienie 33%
UV Nie
Producent CIBA VISION
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.