Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Clariti 1Day, 30szt.

Więcej widoków

Clariti 1Day, 30szt.
69,00 zł

Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Wygoda soczewek jednodniowych, zalety zdrowotne materiału silikonowo-hydrożelowego.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

Wygoda soczewek jednodniowych, zalety zdrowotne materiału silikonowo-hydrożelowego. Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day dają użytkownikom soczewek jednodniowych, możliwość skorzystania z zalet materiału silikonowo-hydrożelowego.

Ze względu na to, że materiał silikonowo-hydrożelowy umożliwia większy przepływ tlenu do rogówki niż materiał hydrożelowy, użytkownicy soczewek Clariti 1 Day będą mogli cieszyć się bardziej białymi i zdrowszymi oczami. Soczewki Clariti 1 Day zapewniają 100% zapotrzebowania rogówki na tlenu. Faktycznie jest to więcej niż zalecana minimalna ilość tlenu, która powinna przepływać przez całą powierzchnię soczewki dla utrzymania zdrowia oczu.

Tehnologia WetLoc™

polega na modyfikacji struktury hydrofobowych cząsteczek silikonu bez obróbki powierzchni w sposób pozwalający na zmianę ich właściwości na wodolubne. Otrzymana w ten sposób soczewka w naturalny sposób przyciąga i wiąże cząsteczki wody, utrzymując je ściśle na swojej powierzchni. Technologia WetLoc™ zapewnia również wysokie nawilżenie w czasie noszenia, czego rezultatem jest soczewka o wysokiej zawartości wody zapewniająca Twoim pacjentom znakomity komfort przez cały dzień.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość sztuk w opakowaniu 30
BC 8.6
Średnica Nie
Cylinder Nie
Nie
Dodatek do bliży Nie
Kolor (wzór) Nie
Dk/t 86
Uwodnienie Nie
UV Nie
Producent Cooper Vision
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.