Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Clariti toric, 3szt.

Więcej widoków

Clariti toric, 3szt.
75,00 zł

Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Równowaga między komfortem a zdrowiem rogówki.
Toryczne soczewki clariti® toric firmy CooperVision cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, miękkością i wysoką zawartością wody, czego efektem jest soczewka zapewniająca optymalny komfort i zdrowie oczu.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

Równowaga między komfortem a zdrowiem rogówki.
Toryczne soczewki Clariti® Toric firmy CooperVision cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, miękkością i wysoką zawartością wody, czego efektem jest soczewka zapewniająca optymalny komfort i zdrowie oczu.

W torycznych soczewkach Clariti® Toric wykorzystano technologię AquaGen™ - proces produkcji zapewniający nieustanne nawilżenie w czasie noszenia soczewek. Wysoka 56% zawartość wody w soczewkach torycznych Clariti® Toric połączona z technologią AquaGen pomaga zapewnić doskonały komfort przez cały dzień.

Optymalne do stosowania przez osoby z astygmatyzmem. Toryczne soczewki clariti toric posiadają asferyczną powierzchnię tylną i zaokrąglone krawędzie dla optymalnego ruchu soczewki na oku przy minimalnym kontakcie soczewki ze spojówką. Konstrukcja soczewek charakteryzuje się również płynnym przejściem pomiędzy strefami, czego wynikiem jest wyjątkowy komfort i łatwość użytkowania soczewek.

Pojedynczy znacznik położenia na godzinie 6 ułatwi prawidłowe założenie soczewki na oko.

Soczewki dostępne również w większych zakresach (Clariti toric XR) mocy sferycznej(+/-10D), cylindrycznej (od -2.75 do -5.75 co 0.50D) i osiach (co 5) na zamówienie mailowe lub telefoniczne w cenie 199zł za opakowanie 3szt.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość sztuk w opakowaniu 3
BC 8.7
Średnica 14.4 mm
Cylinder Nie
Nie
Dodatek do bliży Nie
Kolor (wzór) Nie
Dk/t 57
Uwodnienie Nie
UV Nie
Producent Cooper Vision
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.