Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal, 30szt.

Więcej widoków

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal, 30szt.
120,00 zł

Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień

Jednodniowe soczewki multifokalne firmy Alcon dla osób 40+. Szczególnie polecane osobom odczuwającym suchość oczu albo alergikom. Wygoda, komfort i higiena soczewek jednorazowych.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal

Najnowsze wieloogniskowe soczewki jednodniowe firmy Alcon

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal to jednodniowe soczewki kontaktowe, korygujące krótkowzroczność lub nadwzroczność oraz starczowzroczność u osób potrzebujących dodatkowej korekcji przy czytaniu.

Odpowiedź na potrzeby użytkowników

Pacjenci odczuwający problemy z suchością oczu czy alergicy często noszą soczewki kontaktowe w skróconym okresie czasu albo korzystają z wygody, komfortu i walorów higienicznych, jakie oferują soczewki jednodniowe. Dlatego wciąż poszukiwane są nowe rozwiązania zwiększające komfort noszenia soczewek kontaktowych.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal wykorzystują podobną konstrukcję soczewki, która przyczyniła się do sukcesu soczewek Air Optix Multifocal, zapewniających komfort widzenia na odległość i umożliwiających czytanie z bliska dla osób w wieku 40+. Soczewki wykonano z materiału Nelfilcon A o uwodnieniu 69%.

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal – dodatki mocy

Jednodniowe soczewki kontaktowe DAILIES AquaComfort Plus Multifocal to wieloogniskowe soczewki asferyczne, dostępne w trzech dodatkach mocy:

 • niski (LO, do +1,25),
 • średni (MED, od +1,50 do +2,00),
 • wysoki (HI, od +2,25 do 2,50).
 • Konstrukcja soczewek wieloogniskowych

  Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal to soczewki, które wzmocniają ostrość widzenia na bliskie i pośrednie odległości w na środku, a do patrzenia na dalszą odległość – w zewnętrznej części soczewki. Płynne wzmocnienie ostrości u osób z wadą do + 3.00 D pozwala widzieć wyraźnie zarówno z bliska, w obszarze pośrednim i z odległości.

  Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Ilość sztuk w opakowaniu 30
  Moc Nie
  BC 8.7
  Średnica 14.0 mm
  Cylinder Nie
  Nie
  Dodatek do bliży Nie
  Kolor (wzór) Nie
  Dk/t Nie
  Uwodnienie 69%
  UV Nie
  Producent Nie
  Recenzje

  Tagi produktu

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.