Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

EYEYE B5 Active 200 ml

Więcej widoków

EYEYE B5 Active 200 ml
32,00 zł

Czas dostawy na magazyn: Dostępne na bieżąco

Preparat gwarantujący pełną ochronę oczu i twardych soczewek kontaktowych, ze względu na unikalny skład, zawierający prowitaminę B5
Opis

Szczegóły

EYEYE B5 Active

Preparat do ochrony twardych soczewek kontaktowych

EYEYE B5 Active to pierwszy preparat gwarantujący pełną ochronę, stosowany do wszystkich typów soczewek twardych. Preparat czyści i usuwa osady białka. Służy do płukania i dezynfekcji, przechowywania, zakładania, nawilżania soczewek. Ułatwia zakładanie soczewek. Pielęgnuje oczy. To wszystko w jednym produkcie! Ze względu na unikalny skład, zawierający prowitaminę B5, płyn EYEYE B5 Active odżywia, pielęgnuje i wspomaga samoregenerujące właściwości rogówki podczas noszenia soczewek oraz utrzymuje wilgotność soczewek. HydraFlex-RGR zapewnia większy komfort noszenia soczewek, dając twoim oczom głęboko kojące odczucie. Skład: Polyhexanide 0,0001%, Poloxamine, NaCl, Dexpanthenol 1%, HydraFlex-RGP 0,5%.

Zasady prawidłowej, codziennej konserwacji Twoich soczewek:

1. Higiena: Przed zdejmowaniem soczewek z oczu lub wyjmowaniem ich z pojemnika należy starannie umyć ręce i osuszyć je czystym ręcznikiem. 2. Czyszczenie: W przypadku wystąpienia dużych osadów białka: umieść soczewkę na dłoni. Następnie wkrop kilka kropli płynu EYEYE B5 Active na soczewkę i delikatnie ją pocieraj. 3. Płukanie: Przed dezynfekcją opłucz starannie soczewki roztworem EYEYE B5 Active, po czym umieść je w pojemniku na soczewki. 4. Dezynfekcja i przechowywanie: Wypełnij pojemnik roztworem EYEYE B5 Active i pozostaw soczewki w pojemniku na okres co najmniej 4 godzin. 5. Zakładanie: Po zakończeniu cyklu dezynfekcji, wyjmij soczewki z pojemnika, opłucz je roztworem EYEYE B5 Active i załóż do oczu. Opłucz pojemnik na soczewki roztworem EYEYE B5 Active lub EYEYE Saline. Pozostaw pojemnik do wyschnięcia na powietrzu. 6. Nawilżanie: Jeśli odczuwasz niewielkie podrażenia podczas noszenia soczewek, zapuść do oka kroplę EYEYE B5 Active i klikakrotnie zamrugaj. Możesz przy tym pozostawić soczewkę na oku. Jeśli podrażnienia nie ustąpią – skonsultuj się ze specjalistą. Ostrzeżenia: – Zawartość butelki należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od jej otwarcia. – Nie używać po upływie terminu przydatności. – Butelkę należy zamykać bezpośrednio po użyciu. – W celu uniknięcia skażenia, nie dotykać odsłoniętego czubka butelki. Wskazówki właściwego używania soczewek i pojemnika na soczewki: – Zaleca się użycie nowego pojemnika po wykorzystaniu całej butelki płynu, aby pojemnik był czysty i wolny od bakterii! – Usuwaj bezzwłocznie zużyty roztwór, następnie opłucz pojemnik roztworem EYEYE B5 Active, aby go zdezynfekować. – Pozwól pojemnikowi wyschnąć na powietrzu. NIE osuszaj pojemnika ściereczką! – Unikaj używania wody z kranu do płukania soczewek i pojemnika! – Jeśli soczewki pozostają w roztworze dłużej niż kilka dni – zaleca się ponowne zdezynfekowanie soczewek!
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

ml 200
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.