Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

EYEYE Bioxy, 6 szt.

Więcej widoków

EYEYE Bioxy, 6 szt.
73,00 zł

Czas dostawy na magazyn: Dostępne na bieżąco

Biokompatybilne soczewki wykonane z materiału hipoalergicznego. Nie podrażniają oczu u alergików.
Moce plusowe na zamówienie czas oczekiwania 4-6 dni.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

EYEYE Bioxy

Asferyczne soczewki miesięczne do dziennego noszenia

Nowoczesny, aktywny styl życia osób wymaga, aby noszone przez nich soczewki kontaktowe były coraz lepsze. Częste podróże, klimatyzacja w pomieszczeniach biurowych, długotrwałe korzystanie z komputerów powodują zmęczenie oczu, co przejawia się poprzez uczucie suchości, bólu czy też pogorszenie widzenia. Osoby noszące soczewki kontaktowe oczekują takiego produktu, który powiększy komfort, polepszy widzenie oraz będzie dostosowany do ich wymagającego trybu życia. Wychodząc na przeciw życzeniom zarówno osób noszących soczewki, jak i specjalistów, firma Barnaux wprowadziło na rynek miesięczne soczewki kontaktowe EYEYE Bioxy.

Soczewki biokompatybilne

Doskonała biokompatybilność soczewek BIOXY jest możliwa dzięki odtworzeniu w materiale soczewkowym właściwości mucyny, substancji nawilżającej, produkowanej przez organizm człowieka. Soczewka zbudowana jest z materiału BioxyGMA, który ma takie same właściwości, jak naturalny system nawilżania filmu łzowego. Rogówka jest chroniona przez warstwę mucynową. Warstwa ta powoduje, że film łzowy może się utrzymać na wodoodpornej rogówce. Warstwa mucynowa wyrównuje ponadto ewentualne nieregularności, chroni powierzchnię rogówki przed wysuszeniem oraz usuwa zanieczyszczenia.

Asferyczny kształt soczewek

Lepsza zdolność widzenia dzięki asferycznemu kształtowi soczewki EYEYE Bioxy jest tak wykonana, że dzięki jej asferycznemu kształtowi korygowane są aberracje. Osoby noszące soczewki odczują to szczególnie wieczorem podczas jazdy samochodem. Kontrast jest o wiele lepszy niż przy użyciu sferycznych soczewek kontaktowych. Takie soczewki miesięczne jak EYEYE Bioxy doskonale nadają się dla osób noszących soczewki z niewielką korekcją cylindryczną.

Korzyści wynikające z noszenia EYEYE BIOXY:

• Większy komfort, • Dłuższy okres noszenia w ciągu dnia, • Mniejsze dolegliwości oczu, • Łatwość użytkowania, • Zmniejszenie osadzania się białka, • Brak alergii. Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość sztuk w opakowaniu 6
BC 8.6
Średnica 14.2 mm
Cylinder Nie
Nie
Dodatek do bliży Nie
Kolor (wzór) Nie
Dk/t 30
Uwodnienie Nie
UV Nie
Producent Barnaux
Recenzje

Recenzje klientów 7 item(s)

Dobry zakup
Używam tych soczewek od 3 lat i uważam, ze są bardzo dobre. Cienkie i nie podrażniają oka. Należy je tylko bardzo dokładnie płukać tak aby nie zostawały żadne zanieczyszczenia.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Agnieszka / (Dodano 01.12.2014)
Bardzo porządne soczewki
Od dłuższego czasu zamawiam tylko te soczewki i ani razu mnie nie zawiodły. Są bardzo wygodne, miękkie, jakość widzenia jest świetna, wszystko tak jak powinno być. I do tego zachęcająca cena . Polecam!
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Aria / (Dodano 30.04.2012)
polecam
Faktycznie, czasem zdarzają się wady, które od razu wykluczaja ich uzywanie, ale to rzadkie przypadki. Czasem zdarzalo mi sie tez ze nie moglam ich nosic przez 30 dni bo niestety wczesniej powstawaly na nich niewielkie ubytki, np. po 15-20 dniach. Mimo tego jednak cena, jakosc widzenia i komfort sa bardzo dobre, dlatego polecam.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po madziuhna91 / (Dodano 02.11.2011)
Dobre
Używam ich od kilku lat, gdyż są dostępne w wysokiej mocy, której używam, mają przystępną cenę i są dość komfortowe w noszeniu /oko "męczy się" dopiero pod koniec dnia/. Jak najbardziej polecam.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Anna / (Dodano 23.10.2011)
AgaOs
Uważam, że to świetne soczewki za tak przystępną cenę. Świetnie nawilżają oko. Żadnych zastrzeżeń co do komfortu noszenia przez 12 h.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Agnieszka / (Dodano 29.08.2011)
Poprawka
Pośpieszyłem się z poprzednią recenzją. Na 11 sztuk dwie trafiły się z wadą produkcyjną i nie nadawały się do użycia. Reszta bez zmian: widzenie dobre,komfort niezły,cena atrakcyjna.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Bartosz / (Dodano 05.06.2011)
Optymalne rozwiązanie.
Soczewki nie gorsze niż droższych firm, a mimo to jedne z tańszych. Polecam wypróbować; w moim przypadku ostrość widzenia dobra,a komfort noszenia - do 8 godzin dziennie da się wytrzymać. Na 12 kupionych sztuk trafiła mi się 1 z wadą produkcyjną wykluczającą użycie.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Bartosz / (Dodano 01.06.2011)

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.