Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

EYEYE MonoSept 360 ml

Więcej widoków

EYEYE MonoSept 360 ml
46,90 zł

Czas dostawy na magazyn: Dostępne na bieżąco

EYEYE MonoSept + pojemnik z platynowym dyskiem. Jeśli zawiodłeś się na innych, tylko ten płyn spełni Twoje oczekiwania.
Opis

Szczegóły

EYEYE MonoSept 360 ml

Skuteczny system czyszczenia soczewek

Masz wrażliwe oczy? Jesteś alergikiem? Nie jesteś zadowolony z płynu który obecnie używasz?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś "TAK", to polecamy Ci płyn EYEYE MonoSept w komplecie z pojemnikiem na soczewki z dyskiem platynowym. Tylko ten płyn spełni twoje oczekiwania! Płyn EYEYE MonoSept to synonim czystości i zdrowia. Kup go, wypróbuj, a już nigdy nie będziesz szukał innego płynu! EYEYE MonoSept, oferowany razem ze specjalnym pojemnikiem na soczewki, nie zawiera konserwantów, które mogą być wrażliwe dla oczu. To klasyczny system pielęgnacyjny do doskonałej dezynfekcji wszystkich soczewek, zarówno miękkich jak i twardych. Dzięki dyskowi MonoSept powleczonemu platyną, woda utleniona (nadtlenek wodoru) jest neutralizowana i zmienia się w roztwór soli fizjologicznej, nie zawierającej konserwantów. Całość tworzy łatwy w użyciu, wygodny system. Dezynfekcja i neutralizacja przebiega jednoetapowo w ciągu 6 godzin. Efektywny i skuteczny, spełnia wymagania ISO i FDA. Skutecznie zwalcza wszystkie szkodliwe dla oczu bakterie oraz grzybice.

MonoSept – Przede wszystkim bezpieczeństwo:

– Platynowy dysk, będący elementem pojemnika na soczewki, zmienia nadtlenek wodoru w roztwór soli fizjologicznej. – Nie zawiera środków konserwujących i dlatego NIE podrażnia, ani nie uszkadza oczu. – Przeznaczony dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe. Pojemność płynu: 360 ml. UWAGA! Płyn EYEYE MonoSept służy TYLKO do czyszczenia i usuwania osadów białkowych z soczewek kontaktowych. NIE stosować płynu do płukania bądź nawilżania soczewek kontaktowych! Pełna instrukcja użycia i środki ostrożności zawarte są w ulotce wewnątrz opakowania płynu.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

ml 360
Recenzje

Recenzje klientów 1 item(s)

mało ekonomiczny
Soczewki czyszczą bardzo dobrze, ale niestety przed założeniem na oczy trzeba je wypłukać solą fizjologiczną albo zwykłym płynem.
Nie mam szczególnie nadwrażliwych oczu ale założenie soczewek prosto z pojemniczka skończyło się wielkim pieczeniem.
Instrukcja jest mało precyzyjna.
Dużym minusem jest to że trzeba dokupić zwykły płyn do płukania przed założeniem.
Plus - fajny pojemniczek ;-) No i faktycznie lepiej czyści niż inne płyny.
Jakość
Wartość
Cena
Oceń po Nika / (Dodano 06.06.2011)

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.