Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Proclear 1 day multifocal, 30szt.

Więcej widoków

Proclear 1 day multifocal, 30szt.
89,00 zł

Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Jednodniowe wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear® 1 day Multifocal zapewniają doskonałą jakość widzenia we wszystkich odległościach (moc dodatku do +2,50)

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

Jednodniowe wieloogniskowe soczewki kontaktowe Proclear® 1 day Multifocal

Zapewniają doskonałą jakość widzenia we wszystkich odległościach. Poza asferyczną konstrukcją z centralną strefą do bliży soczewki te zapewniają:
Pojedynczy profil mocy umożliwiający zachowanie widzenia w dali i mniejszy kompromis między widzeniem w różnych odległościach.
Dzięki optymalizacji widzenia w bliży i w odległościach pośrednich umożliwia zachowanie widzenia obuocznego; odpowiednia dla pacjentów z mocy dodatku do +2,50

Opatentowana technologia PC™

Unikalna technologia PC firmy CooperVision umożliwiła stworzenie idealnej soczewki dla pacjentów z prezbiopią, cierpiących na suchość oczu związaną z wiekiem.
Technologia PC pozwala uzyskać niepowtarzalny materiał, w którym cząsteczki fosforylocholiny (PC) przyciągają i wiążą wodę na powierzchni soczewki tworząc barierę, która utrzymuje soczewkę w czystości oraz zapewnia jej prawidłowe działanie.
Cząsteczki PC sprawiają również, że soczewka pozostaje uwodniona, zapewniając z kolei uczucie komfortu i nawilżenia przez cały dzień.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość sztuk w opakowaniu 30
BC 8.7
Średnica 14.2 mm
Cylinder Nie
Nie
Dodatek do bliży Nie
Kolor (wzór) Nie
Dk/t 28
Uwodnienie 60%
UV Nie
Producent Cooper Vision
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.