Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki 2 tygodniowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. ACUVUE Oasys, 24 szt.
    329,00 zł
    Najnowszej generacji dwutygodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe od Johnson & Johnson. Idealne soczewki dla osób pracujących przy komputerze!

    Uwaga: Soczewki mogą być sprzedawane bez kartonika jako same blistry luzem. Dowiedz się więcej

    Czas dostawy na magazyn: 3 dni

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Soczewka tygodniowa - komfort i higiena

Soczewki kontaktowe można podzielić na różne rodzaje w zależności od okresu ich użytkowania. Jedną z takich propozycji są soczewki 2 tygodniowe, które przeznaczone są przede wszystkim do systematycznej wymiany co dwa tygodnie. Po takim czasie stosowania nie spełniają one bowiem swojej właściwej funkcji i dlatego też potrzebne są nowe. Generalnie wszystkie soczewki, które stosowane są dłużej niż jeden dzień wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która ma między innymi zapewnić to, aby nie pozostawały na nich rozmaite drobnoustroje czy osad białkowy.

Soczewki 2 tygodniowe polecane są przede wszystkim dla osób, którym zależy na komforcie stosowania tego typu produktów. Z jednej strony zapewniają bowiem dość wysoką higienę i w miarę często wymianę na nowy produkt. Równocześnie takie soczewki 2 tygodniowe nie są aż tak drogie, jak te jednodniowe. Tego typu szkła polecane są między innymi osobom, które cenią sobie nie tylko komfort, ale równocześnie regularnie uprawiają sporty bądź chcą na pewien dłuższy czas, jak na przykład urlop, zrezygnować z okularów.

Rodzaje soczewek 2 tygodniowych

Na rynku znajdziemy rozmaite soczewki 2 tygodniowe, w związku z czym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zawsze ważne jest, aby dopasować właściwe szkła do naszej wady, dlatego tez przed podjęciem decyzji o ich zakupie konieczna jest konsultacja ze specjalistą. Optyk bądź okulista powinien dobrać odpowiedni rodzaj, uwzględniając naszą wadę. Wtedy możemy wybrać już konkretny produkt. Sklep internetowy soczewki.net.pl oferuje soczewki 2 tygodniowe: ACUVUE 2 oraz ACUVUE Oasys firmy Johnson&Johnson.

Różne typy soczewek kontaktowych wymagają od nas różnej pielęgnacji. Dlatego też każdy powinien dobierać je ze względu na indywidualne potrzeby. W podjęciu właściwej decyzji pomóc nam może specjalista, który nie tylko dopasuje szkła do naszej wady, ale również stylu życia. Pamiętajmy, że zawsze możemy też dokonać zmiany, jeśli na przykład zmienimy nasz dotychczasowy tryb życia. Jedną z propozycji są soczewki 2 tygodniowe, które wygodnie jest stosować na co dzień. Jeśli będziemy jechać na urlop, to zastąpimy je wersją jednodniową.

2 tygodniowe soczewki na astygmatyzm lub prezbiopię

Dla osób z astygmatyzmem dostępne są 2 tygodniowe soczewki toryczne. Z tego rodzaju w naszej ofercie posiadamy między innymi soczewki ACUVUE Oasys for ASTIGMATISM. Zupełnie innego rodzaju szkieł wymaga natomiast korekcja presbiopii, czyli tak zwanej starczowzroczności. W tym przypadku dobrze sprawdzają się między innymi produkty Acuvue Oasys for PRESBIOPIA. Jak więc widać każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Należy jednak pamiętać, aby zawsze w wyborze pomagał nam specjalista, który dobierze odpowiedni produkt do naszej wady.