Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki kwartalne

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Soczewki kwartalne - znakomity wybór w korzystnej cenie

Zapewnij sobie komfort i wygodę

Coraz więcej Polaków miewa różnego typu wady wzroku. Na taką sytuację wpływ ma między innymi wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem w pracy i w domu. W takiej sytuacji konieczne jest skorygowanie wady wzroku przez noszenie okularów. Alternatywą są też soczewki kwartalne, miesięczne lub jednodniowe. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na noszenie soczewek. Wynika to stąd, iż zapewniają one znacznie większą wygodę oraz komfort noszenia niż okulary. Dotyczy to w szczególności osób ze sporą wadą wzroku, które muszą nosić okulary każdego dnia.

Wybierz soczewki dla siebie

Ponadto takie soczewki kwartalne sprawiają, że odchodzi nam problem związany z parowaniem okularów oraz codziennym kilkukrotnym czyszczeniem szkieł. Soczewki można podzielić w zależności od trzech podstawowych cech. Pierwszym z nich jest rodzaju wady wzroku. Poza tym istotny jest również czas noszenia i materiał, z których zostały wykonane soczewki. Jeśli chodzi o czas noszenia, to na rynku znajdziemy między innymi soczewki kwartalne, miesięczne, dwutygodniowe oraz jednodniowe. Warto tu dopasować właściwy typ do naszego stylu życia.

Rodzaje soczewek kwartalnych

Pod względem typu wady wzroku, takie soczewki kwartalne dzielimy między innymi na sferyczne, toryczne oraz progresywne. Pierwsze z nich są zdecydowanie najbardziej popularne, albowiem korygują krótko i dalekowzroczność i to właśnie one znajdują się w naszej ofercie. Natomiast soczewki toryczne stosuje się przy astygmatyzmie. Jeśli zaś chodzi o soczewki progresywne, to przeznaczone są one dla osób, które są po czterdziestym piątym roku życia i mają problem tak zwanej„starowzroczności”. Odpowiedni typ soczewek powinien dobrać okulista bądź optyk.

Ciekawym rodzajem są także soczewki kwartalne kolorowe, których głównym zadaniem jest zmiana koloru tęczówki. Tego typu produkty są dostępne nie tylko dla osób, które mają jakąś wadę wzroku, ale również dostępne są w wersji plano, czyli dla osób bez wady. Jeśli potrzebują Państwo dobrej jakości soczewek, to zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie mamy takie soczewki kwartalne kontaktowe do noszenia w trybie 3-miesięcznym, wysokiej jakości, zapewniające ostrość widzenia High Definition. Dlatego też świetnie sprawdzają się na co dzień i zapewniają pełen komfort podczas ich użytkowania.

Soczewki kwartalne dla każdego

Soczewki 3-miesięczne przeznaczone są do przedłużonego noszenia w trybie dziennym przez kwartał. Sklep internetowy z soczewkami oferuje soczewki kwartalne firmy Interojo. Takie soczewki kwartalne są niezmiernie wygodne i zapewniają właściwą ostrość widzenia. To dobry wybór dla osób, które noszą na stałe szkła kontaktowe i nie chcą zbyt często pamiętać o wymianie produktu. Ich ogromnym atutem jest między innymi przystępna cena. Są one bowiem znacznie tańsze w użytkowaniu niż soczewki jednodniowe, które wymienia się każdego dnia.