Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki jednodniowe na sztuki

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Oferta soczewek jednodniowych

Soczewki "na raz"

Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą wybrać różne rodzaje produktów, które lepiej dostosowują się do ich potrzeb. Jednym z parametrów, który należy uwzględnić przed zakupem, jest tak zwany tryb wymiany tego typu szkieł kontaktowych. Otóż można kupić soczewki jednodniowe na sztuki, które zakłada się tylko jeden raz, a następnie bierze się już całkiem nowe. Równocześnie istnieje również możliwość zakupu soczewek służących do systematycznej wymiany. Tutaj w ofercie są produkty dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, półroczne czy nawet roczne. Jaki rodzaj najlepiej wybrać?

Dlaczego warto?

Wiele osób docenia soczewki jednodniowe, które sprzedawane są również na sztuki. Tego typu produkty posiadają bowiem pewne swoje zalety, które przede wszystkim polegają na znacznie większym komforcie użytkowania. Zapewniają dodatkowo mniejsze ryzyko infekcji, jak na przykład zapalenie spojówek czy zapalenie rogówki, gdyż zmniejszone jest prawdopodobieństwo wniknięcia jakichkolwiek drobnoustrojów. Dodatkowo bezpieczne jest też korzystanie z basenów, albowiem po wyjściu z kąpieli możemy założyć całkiem nową parę soczewek i nie musimy się obawiać przeniknięcia drobnoustrojów z wody.

Soczewki na sztuki – wypróbuj soczewki jednodniowe na sztuki

Świetną propozycją dla użytkowników są wyżej opisane soczewki jednodniowe, które mogą być sprzedawane na sztuki. Ich główną zaletą jest jednorazowe użycie, co oznacza, że codziennie stosowana jest całkiem nowa i świeża para soczewek. Ma to wyraźnie zalety higieniczne, gdyż łatwiej jest zadbać o odpowiednią pielęgnację oczu. Takie soczewki jednodniowe sprzedawane na sztuki nie wymagają stosowania jakichkolwiek płynów służących do pielęgnacji soczewek, co znacznie zwiększa codzienny komfort.

Jak więc widać soczewki jednodniowe na sztuki cechuje nie tylko wygoda, ale również praktyczność oraz swoista oszczędność czasu. Tego typu produkty są niezmiernie poste w codziennym użytkowaniu, ponieważ nie wymagają od nas codziennej pielęgnacji. Nie ma więc potrzeby ich regularnego czyszczenia, co jak wiadomo wiąże się z dodatkowym kłopotem. Codziennie rano po prostu zakładamy całkiem nową parę, zaś wieczorem po prostu ją wyrzucamy, aby następnego dnia móc założyć nowe sterylne soczewki.