Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki dwutygodniowe Acuvue

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dwutygodniowa soczewka ACUVUE - propozcyja dla Ciebie

Jednymi z częściej wybieranych soczewek w oferowanym przez nas asortymencie są soczewki kontaktowe acuvue dwutygodniowe. Oferujemy soczewki tradycyjne i najnowszej generacji – wszystkie najwyższej jakości – zapewniające optimum komfortu w codziennym użytkowaniu. Soczewki muszą sprostać coraz bardziej zaawansowanym wymaganiom. Klienci cenią sobie przede wszystkim komfort w ich używaniu, bezpieczeństwo dla oczu oraz przeciwdziałanie przesuszeniu, które jest przyczyną utrudniających codzienne funkcjonowanie podrażnień. Jak bardzo takie komfortowe soczewki są ważne nie trzeba przekonywać osób, które w związku z wykonywaną pracą spędzają długie godziny przed komputerem albo w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Ulga dla zmęczonych oczu

Takie są między innymi oferowane przez nasz sklep soczewki kontaktowe acuvue dwutygodniowe najnowszej generacji – silikonowo-hydrożelowe, zapewniające maksimum nawilżenia dla zmęczonych oczu, które zmuszone są funkcjonować przez wiele godzin w niesprzyjających warunkach. Odczucie świeżości i nawilżenia gwarantowane przez takie soczewki to maksimum komfortu przez cały dzień. Podobnie działają soczewki dwutygodniowe acuvue wykonane w technologii Hydraclear, będącej połączeniem materiałów doskonale przepuszczających tlen ze środkami nawilżającymi. Takie soczewki wyróżniają się też wyjątkową gładkością powierzchni.

Soczewki kontaktowe Acuvue dwutygodniowe – doceń jakość i uniwersalność soczewek kontaktowych Acuvue – dwutygodniowych

Wszystkie soczewki dwutygodniowe acuvue zapewniają wyjątkowy komfort w użytkowaniu. Przynoszą ulgę, gdy oczy są przesuszone i w związku z tym narażone na różne podrażnienia, które nie pozwalają normalnie funkcjonować. Decydując się na zakup tych soczewek, nie będziemy musieli zbyt często używać kropli nawilżających – odpowiedni poziom nawilżenia zapewnią nam same soczewki kontaktowe acuvue dwutygodniowe, szczególnie wyróżniające się gładkością i optymalnym nawilżeniem wspomniane już wyżej soczewki silikonowo-hydrożelowe.

Dodatkowo soczewki tego typu wspierają kondycję wzroku poprzez działanie filtra UV klasy 1. Warto wspomnieć, że jest to obecnie najlepsza ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym, jaką mogą dać wszystkie soczewki kontaktowe oferowane na rynku. Oferowane przez nas soczewki kontaktowe acuvue dwutygodniowe są również dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Dzięki tym specjalistycznym soczewkom (torycznym) można widzieć doskonale, z odpowiednią ostrością, nawet mimo astygmatyzmu.