Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki jednodniowe Acuvue

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Propozycje soczewek jednodniowych marki ACUVUE

Soczewki jednodniowe. Dlaczego warto?

Soczewki jednodniowe są przedmiotem zainteresowania wielu naszych klientów – w związku z tym na bieżąco aktualizujemy nasz asortyment, by móc Państwu zaoferować najlepsze produkty tego rodzaju. Z pewnością warte polecenia są soczewki jednodniowe Acuvue – oferowane w wielu wersjach i dzięki temu dopasowane do różnych potrzeb naszych klientów. Szczególne miejsce w katalogu soczewek jednodniowych zajmują pierwsze na świecie soczewki silikonowo-hydrożelowe. Warto zwrócić uwagę na ich wyjątkowe właściwości, dzięki którym cieszą się tak dużym uznaniem klientów. Są to soczewki gładkie i bardzo dobrze nawilżone. Materiał, który nadaje im te szczególne cechy to Naraflicon A.

Innowacyjna technologia

Produkt został wykonany dzięki innowacyjnej technologii Hydraclear1. Soczewki te wyposażone są w filtr UV klasy 1. Zapewniają niemal stuprocentowy dopływ tlenu do oka. Hitem naszych katalogów okazały się również soczewki jednodniowe acuvue w dwóch wersjach wykończenia – podkreślające naturalny wygląd oka (z jasną tęczówką) i uwydatniające kontrast spojrzenia. Pasują również do oczu ciemniejszych, które dzięki nim uzyskują efekt rozświetlenia spojrzenia. Drugi model soczewek podkreśla naturalny blask oczu jasnych i równoważy impresje świetlne w oczach ciemniejszych.

JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ SOCZEWEK JEDNODNIOWYCH ACUVUE

Soczewki jednodniowe acuvue charakteryzują się komfortem w użytkowaniu – łatwo je wyjąć z opakowania dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu. Łatwe jest również posługiwanie się nimi – strony soczewki są odpowiednio ponumerowane. Soczewki zapewniają długotrwałe uczucie komfortu – nie podrażniają oczu, niezależnie od wybranego modelu wykonane są z największą precyzją, są gładkie i dobrze nawilżone. Ich aplikacja nie stanowi żadnego problemu, a podczas dnia w ogóle nie odczujemy, że mamy je na oczach. Oprócz modeli tradycyjnych proponujemy Państwu również soczewki jednodniowe acuvue wykonane w nowych technologiach – takich jak np. Lacreon, która zapewnia wydłużone uczucie świeżości soczewki. Nawet pod koniec dnia nie odczujemy żadnego dyskomfortu związanego z ich używaniem.

Technologia Zintegrowanej Łzy

Z myślą o wymagających pacjentach przygotowaliśmy również ofertę soczewek wykonanych z użyciem Technologii Zintegrowanej Łzy. Materiał soczewki, dzięki użyciu specjalistycznego materiału, łączy się z filmem łzowym, co efektywnie zapobiega zmęczeniu oka i jego wysychaniu. Tego rodzaju soczewki jednodniowe acuvue są szczególnie przydatne, a wręcz konieczne dla tych osób, które spędzają długie godziny przed komputerem i telewizorem, a także przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Materiały, z których wykonane są soczewki jednodniowe acuvue wykazują się znaczną przepuszczalnością tlenu, co wpływa pozytywnie na kondycję samego oka. Soczewki posiadają również filtry UV klasy 1.