Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki kontaktowe Acuvue Moist

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

ACUVUE MOIST - soczewki dla osób wymagających najwyższej jakości

Nasze oczy każdego dnia są narażone na ogromny wysiłek, codziennie mrugamy tysiące razy i wytężamy wzrok. Dlatego w dbałości o zdrowe oczy soczewki kontaktowe powinny być wysokiej jakości. Takie są soczewki kontaktowe Acuvue Moist, które są do użytku jednorazowego i tuż po zdjęciu ich z oka należy je wyrzucić. Soczewki jednodniowe, do których należą soczewki kontaktowe Acuvue Moist, nie wymagają czyszczenia ani pielęgnacji. Soczewki jednorazowe są rozwiązaniem najbardziej higienicznym.

Soczewki kontaktowe Acuvue Moist są polecane zarówno osobom, które chcą zamienić okulary na soczewki, jak i tym, które noszą soczewki regularnie, ale chcą lepiej zadbać o lepszą pielęgnację oczu. Soczewki kontaktowe Acuvue Moist wybierają także osoby ze skłonnościami do alergii i mające wrażliwe oczy. Dzięki temu, że ten typ soczewek jest tak często wymieniany, nie ma czegoś takiego jak starzenie się soczewki. Nie powstają też osady powierzchniowe. Finalnie przekłada się to na to, że soczewki kontaktowe Acuvue Moist są jednymi z tych produktów, które warunkują wyjątkowy komfort użytkowania.

Soczewki kontaktowe Acuvue Moist to komfort i higiena

Bezpieczne dla alergików

Soczewki kontaktowe Acuvue Moist zostały zaprojektowane z myślą o tych, których dotyczy problem krótkowzroczności albo nadwzroczności. Warto je wziąć pod uwagę nie tylko dlatego, że nie wywołują alergii i mogą być stosowane przy wrażliwości. Soczewki kontaktowe Acuvue Moist stanowią doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV. Przeglądając naszą ofertę, klient znajdzie soczewki renomowanych producentów.

Komfort i nawilżenie

Soczewki kontaktowe Acuvue Moist, które mamy w sprzedaży gwarantują długotrwały komfort użytkowania i nawilżenie oczu. Polecamy je również tym, którzy prowadzą aktywny tryb życia i nie chcą poświęcać czasu na czyszczenie soczewek. W ich przypadku soczewki jednorazowe są wprost idealne! Jeżeli chcesz zamienić swoje stare soczewki na nowoczesny produkt, który skutecznie zadba o twoje oczy, koniecznie wypróbuj soczewki kontaktowe Acuvue Moist.