Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Poznaj komfort korzystania z soczewek ACUVUE OASYS

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są jednymi z najpopularniejszych soczewek. Przyczyny tego, że są tak powszechnie użytkowane trzeba dopatrywać się przede wszystkim w tym, że są wygodne, komfortowe i zawierają środek nawilżający. Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są soczewkami dwutygodniowymi. Jeżeli będą wymieniane regularnie, według wskazań producentów, nie będzie pojawiał się problem z osadami na ich powierzchni. W tradycyjnych soczewkach osady sprawiały pogorszenie jakości powierzchni. W przypadku nowych soczewek jest to niwelowane.

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są dedykowane osobom, które oczekują od soczewek wyjątkowego komfortu, także przy zmiennych warunkach otoczenia. Stanowią one dobre rozwiązanie dla osób, które sporo czasu spędzają przed komputerem, przebywają w klimatyzowanych, ogrzewanych albo zadymionych pomieszczeniach. W takich warunkach nasze oczy potrzebują ciągłego nawilżania, a to zapewniają soczewki kontaktowe Acuvue Oasys. Nowoczesna formuła i zawarty w soczewkach środek nawilżający sprawiają, że stają się one prawdziwym balsamem dla zmęczonych i wysuszonych oczu.

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys dla nawilżenia oczu

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są zrobione z Senofilconu A, a nawodnienie sięga 38%. Poza tym zostały uzupełnione o składnik nawilżający, przez co podczas noszenia soczewek mamy lepszą przejrzystość, elastyczność i poczucie nawilżenia. Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są wygodne i miękkie, niezależnie od tego ile godzin w ciągu dnia są noszone. Bardzo łatwo można zapomnieć o tym, że w ogóle znajdują się na oczach.

Poza tym bez względu na pogodę i porę roku, oczy trzeba chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV, a soczewki kontaktowe Acuvue Oasys mogą to zagwarantować. Warto również zauważyć, że posiadają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, co przekłada się na to, że rogówka oka jest idealnie dotleniona, a oczy się nie meczą, są zdrowe i błyszczące. Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys są soczewkami dwutygodniowymi i po dwóch tygodniach od pierwszego założenia, trzeba je wymienić na nowe.