Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki toryczne

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. ACUVUE Oasys For Astigmatism, 6 szt.
  105,00 zł

  .
  Najnowsza soczewka Firmy J&J do korekcji astygmatyzmu.

    UWAGA !
  Czas oczekiwania od 4 do 21 dni w zależności od stanu magazynowego J&J.

   

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 2. Clariti toric, 3szt.
  75,00 zł
  Równowaga między komfortem a zdrowiem rogówki. Toryczne soczewki clariti® toric firmy CooperVision cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, miękkością i wysoką zawartością wody, czego efektem jest soczewka zapewniająca optymalny komfort i zdrowie oczu. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 3. Clariti 1 Day Toric, 30szt.
  86,00 zł
  Soczewki toryczne clariti 1 day toric pozwalają Twoim pacjentom z astygmatyzmem cieszyć się wygodą soczewek jednodniowych oraz zaletami zdrowotnymi materiału silikonowo-hydrożelowego (SiHy). Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 4. PureVision 2 for Astigmatism, 3 szt.
  69,00 zł

  PureVision2 For Astigmatism z optyką High Definition to nowość firmy Baush + Lomb.

  Teraz Dowiedz się więcej

  Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień
 5. AIR OPTIX for Astigmatism, 3 szt.
  85,00 zł

  Uwaga 

  Soczewki miesięczne do korekty astygmatyzmu. Zapewniają dobre natlenienie oczu. Przeznaczone do dziennego lub przedłużonego noszenia (podczas snu, bez zdejmowania, do 6 nocy).

   

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień
 6. AIR OPTIX for Astigmatism, 6 szt.
  159,00 zł

  Soczewki miesięczne do korekty astygmatyzmu. Zapewniają dobre natlenienie oczu.

   

  Uwaga 

   

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: 5 dni
 7. PureVision TORIC, 6 szt.
  189,00 zł

  PureVision Toric. Miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem do ciągłego noszenia.

  Sprzedawane po 6 szt.

  Teraz

   

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: 1 tydzień
 8. SofLens TORIC, 6 szt.
  139,00 zł

  Soflens Toric For Astigmatism. Komfort i łatwość dopasowania. Soczewki odporne na odwodnienie.

  Zminimalizowane osadzanie się białek. Sprzedawane po 6 szt. Czas oczekiwania od 1-2 tygodni.

  Teraz

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 9. BIOFINITY Toric, 3 szt.
  72,00 zł
  Niezwykłe soczewki BIOFINITY Toric. Nowy standard komfortu. Wygoda przez cały dzień, noc i przez cały miesiąc. Soczewki sprzedawane po 3 sztuki! Czas oczekiwania od 1 do 2 tygodni. Moc -0. 25 znajduje się na końcu listy. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 10. EYEYE Bioxy TORIC, 6 szt.
  140,00 zł
  Wyjątkowe, asferyczne, biokompatybilne miesięczne soczewki do dziennego noszenia, korygujące astygmatyzm. Moc: od 0,00 do -6,00 (co 0,25); od -6,50 do -8,00 (co 0,50). Cylinder: -1,00 i -1,75. Osie: 10, 20, 80, 90, 100, 160, 170, 180. Czas oczekiwania: 3-4 tygodnie. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Bogata oferta soczewek torycznych

Coraz częściej, we współczesnym świecie spotykamy się z problemami widzenia nieosiowego, czyli astygmatyzmem. Owe problemy dotyczą osób, w różnym wieku. Tak duże problemy zdrowotne w tej kwestii sprawiają, że warto wybrać soczewki toryczne. Gama naszych produktów w tej kategorii, stale się poszerza. Dzięki czemu masz pewność dostępności najlepszych produktów, które są aktualnie obecne na rynku.

Nasz sklep internetowy umożliwia swobodne wyszukiwanie soczewek torycznych, według ściśle dobranych przez Ciebie kryteriów wyboru. W ten sposób możesz w bardzo szybki i łatwy sposób znaleźć interesujące Cię soczewki kontaktowe. Jedną z opcji naszego sklepu online, jest także realna możliwość zapoznania się ze szczegółami funkcjonalności i wykorzystania danych wyrobów w praktyce. Dzięki czemu masz każdorazowo pewność wyboru najlepszego rozwiązania. Z pewnością nasza oferta zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Znaczenie soczewek torycznych

Jeśli cierpisz na astygmatyzm, to mamy dla Ciebie świetną nowinę! Ciągły rozwój technologii produkcji soczewek, a także nasza zdolność pomocy przy wyborze najlepszych dla Ciebie produktów, zapewnia za każdym razem pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów. Nie boimy się osób, które chcą skorzystać z naszej kompleksowej oferty, wsłuchujemy się w ich potrzeby i wymagania. Dzięki odpowiedniemu doborowi soczewek, zyskasz wyższą jakość życia, która będzie bardziej komfortowa, niż bez użycia soczewek kontaktowych.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności w branży poznaliśmy wszystkie tajniki realnej funkcjonalności soczewek, dlatego też możemy zadbać w odpowiedni sposób także o Twoje oczy. Część dostępnych na naszej stronie online produktów została zrecenzowana przez naszych klientów. Dzięki czemu możesz polegać nie tylko na naszej opinii, ale też na zdaniu osób, które na co dzień wykorzystują oferowane przez nas soczewki kontaktowe. Różnorodność produktów zapewnia możliwość wyboru soczewek torycznych, zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, jak i miesięcznych. Pełna kompleksowość wyboru produktów jest dostępna tylko w naszym sklepie. Przekonaj się o tym sam!

Soczewki kontaktowe na astygmatyzm

Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt

Celem i sensem działalności naszego przedsiębiorstwa jest nie tylko sprzedaż najwyższej jakości soczewek kontaktowych. Ponadto, zwracamy szczególną uwagę na szybkie dostarczanie zamówionych produktów. Robimy to naprawdę bardzo szybko, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Oferujemy także elastyczne formy dostarczenia soczewek do Twojego domu, lub firmy. Jedną z możliwości odbioru zamówionych wyrobów jest odbiór osobisty. Siedziba naszego sklepu stacjonarnego mieści się w Gdyni, przy ulicy Legionów.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Wszystkie dane teleadresowe naszego przedsiębiorstwa są dostępne na naszej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości odnośnie naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie. Obsługujemy również program rabatowy, dzięki któremu zyskacie dodatkowe oszczędności przy zakupie. Rozpatrywane przez nas ewentualne reklamacje są wykonywane bardzo szybko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. U nas kupicie najlepsze soczewki kontaktowe toryczne.