Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki toryczne

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. Clariti toric, 3szt.
  75,00 zł
  Równowaga między komfortem a zdrowiem rogówki. Toryczne soczewki clariti® toric firmy CooperVision cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, miękkością i wysoką zawartością wody, czego efektem jest soczewka zapewniająca optymalny komfort i zdrowie oczu. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 2. Proclear Multifocal Toric, 3szt.
  249,00 zł
  Wieloogniskowe soczewki toryczne firmy CooperVision pozwalają cieszyć się rosnącej liczbie prezbiopów z astygmatyzmem Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 3. EYEYE Bioxy TORIC, 6 szt.
  140,00 zł
  Wyjątkowe, asferyczne, biokompatybilne miesięczne soczewki do dziennego noszenia, korygujące astygmatyzm. Moc: od 0,00 do -6,00 (co 0,25); od -6,50 do -8,00 (co 0,50). Cylinder: -1,00 i -1,75. Osie: 10, 20, 80, 90, 100, 160, 170, 180. Czas oczekiwania: 3-4 tygodnie. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 4. DAILIES AquaComfort Plus Toric, 30szt.
  89,00 zł

   

  Najnowsze toryczne soczewki jednodniowe do korekcji krótkowzroczności lub nadwzroczności  oraz astygmatyzmem.

  Wyjątkowe właściwości nawilżające. Potrójne nawilżenie przez cały dzień noszenia.

  Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Bogata oferta soczewek torycznych

Coraz częściej, we współczesnym świecie spotykamy się z problemami widzenia nieosiowego, czyli astygmatyzmem. Owe problemy dotyczą osób, w różnym wieku. Tak duże problemy zdrowotne w tej kwestii sprawiają, że warto wybrać soczewki toryczne. Gama naszych produktów w tej kategorii, stale się poszerza. Dzięki czemu masz pewność dostępności najlepszych produktów, które są aktualnie obecne na rynku.

Nasz sklep internetowy umożliwia swobodne wyszukiwanie soczewek torycznych, według ściśle dobranych przez Ciebie kryteriów wyboru. W ten sposób możesz w bardzo szybki i łatwy sposób znaleźć interesujące Cię soczewki kontaktowe. Jedną z opcji naszego sklepu online, jest także realna możliwość zapoznania się ze szczegółami funkcjonalności i wykorzystania danych wyrobów w praktyce. Dzięki czemu masz każdorazowo pewność wyboru najlepszego rozwiązania. Z pewnością nasza oferta zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Znaczenie soczewek torycznych

Jeśli cierpisz na astygmatyzm, to mamy dla Ciebie świetną nowinę! Ciągły rozwój technologii produkcji soczewek, a także nasza zdolność pomocy przy wyborze najlepszych dla Ciebie produktów, zapewnia za każdym razem pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów. Nie boimy się osób, które chcą skorzystać z naszej kompleksowej oferty, wsłuchujemy się w ich potrzeby i wymagania. Dzięki odpowiedniemu doborowi soczewek, zyskasz wyższą jakość życia, która będzie bardziej komfortowa, niż bez użycia soczewek kontaktowych.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności w branży poznaliśmy wszystkie tajniki realnej funkcjonalności soczewek, dlatego też możemy zadbać w odpowiedni sposób także o Twoje oczy. Część dostępnych na naszej stronie online produktów została zrecenzowana przez naszych klientów. Dzięki czemu możesz polegać nie tylko na naszej opinii, ale też na zdaniu osób, które na co dzień wykorzystują oferowane przez nas soczewki kontaktowe. Różnorodność produktów zapewnia możliwość wyboru soczewek torycznych, zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, jak i miesięcznych. Pełna kompleksowość wyboru produktów jest dostępna tylko w naszym sklepie. Przekonaj się o tym sam!

Soczewki kontaktowe na astygmatyzm

Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt

Celem i sensem działalności naszego przedsiębiorstwa jest nie tylko sprzedaż najwyższej jakości soczewek kontaktowych. Ponadto, zwracamy szczególną uwagę na szybkie dostarczanie zamówionych produktów. Robimy to naprawdę bardzo szybko, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Oferujemy także elastyczne formy dostarczenia soczewek do Twojego domu, lub firmy. Jedną z możliwości odbioru zamówionych wyrobów jest odbiór osobisty. Siedziba naszego sklepu stacjonarnego mieści się w Gdyni, przy ulicy Legionów.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Wszystkie dane teleadresowe naszego przedsiębiorstwa są dostępne na naszej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości odnośnie naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie. Obsługujemy również program rabatowy, dzięki któremu zyskacie dodatkowe oszczędności przy zakupie. Rozpatrywane przez nas ewentualne reklamacje są wykonywane bardzo szybko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. U nas kupicie najlepsze soczewki kontaktowe toryczne.