Witamy w sklepie internetowym soczewki.net.pl

Soczewki toryczne miesięczne

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. Clariti toric, 3szt.
  75,00 zł
  Równowaga między komfortem a zdrowiem rogówki. Toryczne soczewki clariti® toric firmy CooperVision cechuje odpowiednia równowaga między przepuszczalnością tlenu, miękkością i wysoką zawartością wody, czego efektem jest soczewka zapewniająca optymalny komfort i zdrowie oczu. Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie
 2. Proclear Multifocal Toric, 3szt.
  249,00 zł
  Wieloogniskowe soczewki toryczne firmy CooperVision pozwalają cieszyć się rosnącej liczbie prezbiopów z astygmatyzmem Dowiedz się więcej
  Czas dostawy na magazyn: Na zamówienie

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Toryczna soczewka miesięczna - komfort w atrakcyjnej cenie

Nasz sklep internetowy w swojej ofercie mieści soczewki toryczne miesięczne, są one dostępne dla osób w różnym wieku, zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. Dlatego też nieważne ile masz lat, ważne, że chcesz wybrać naszą kompleksową ofertę. Doradcy klienta naszego przedsiębiorstwa są wstanie pomóc każdej osobie, w wyborze w pełni optymalnego rozwiązania. Jesteśmy pewni, że idealnie wkomponujemy się w Twoje potrzeby, przedstawiając Tobie idealne soczewki. Jeśli chcesz przekonać się o naszej skuteczności w tym względzie, po prostu zadzwoń do nas. Podpowiemy, doradzimy, a kiedy trzeba pomożemy w realizacji procesu zamówienia produktów.

Nasze doświadczenie w tej branży sprawia, że jesteśmy przygotowani na wszystkie wymagania naszych klientów. Różnorodność produktowa sprawia, że możesz wybrać różne soczewki toryczne miesięczne. Posiadamy pełne ich specyfikacje, z którymi możesz się zapoznać. Dzięki czemu będziesz mógł wybrać realnie najlepsze rozwiązanie. Z nami zakupisz soczewki w najlepszych cenach na rynku. Częste promocje oraz rabaty sprawiają, że ostateczna cena produktu może w sposób znaczący się zmniejszyć. Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Soczewka toryczna miesięczna w atrakcyjnej cenie

Kupując u nas, masz pewność!

Soczewki toryczne miesięczne znajdujące się w naszej ofercie, to nie tylko łatwość zakupu i bardzo korzystne ceny. Świetnie rozumiemy, że pieniądze, które chcesz wydać na soczewki powinny zapewnić przede wszystkim ich naprawdę wysoką jakość. Dlatego też, nasze produkty posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Na naszej stronie internetowej, zastosowaliśmy również możliwość dodania opinii o produkcie przez wszystkich naszych klientów.

Zamów szybko i korzystnie

Możesz się z nimi zapoznać, by następnie wybrać idealne dla siebie soczewki toryczne miesięczne. Również z naszej strony sklepu internetowego możesz liczyć na wsparcie w tym względzie, na pewno pomożemy Ci w wyborze najlepszego produktu. Prowadzony przez nas sklep internetowy jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego też w bardzo szybki sposób zamówisz wszystkie produkty. Będziesz mógł je odebrać osobiście, w siedzibie naszej firmy, lub też wybrać jedną z możliwych opcji dostawy.